הבית למחשב

הבית למחשב

תיקון מחשבים

באשדוד - רחובות - נס ציונה

תיקון מחשבים ניידים, נייחים

תיקון מחשבים ניידים, נייחים

תיקון מחשב

אני מציע תיקון ושדרוג לכל סוגי המחשבים, נייחים וניידים. סיוע בהתקנת תוכנה, חומרה וציוד היקפי כמו מדפסות, ראוטרים ועוד. אני זמין לקריאות בכל מהלך היום. חשוב לי לתקן את המחשב מהר ככל האפשר ולהחזיר אותו אליך.

פירמוט מחשב

פירמוט מחשב נשמע כמו משימה פשוטה אבל אין לזלזל בה. ההתקנה של מערכת ההפעלה צריכה להתבצע בצורה נכונה. מערכת הפעלה שלא הותקנה כראוי יכולה לגרום בעיות קשות כאשר באגים ותקלות חוזרות ונשנות רק ילכו ויחמירו עם הזמן

תקשורת ואינטרנט

הגדרה של רשת ביתית, פתרון תקלות באינטרנט הביתי, גלישה איטית סינכרון בין המחשב לסמארטפון

מכירה מחשבים

הבית למחשב מוכר מחשבים ניידים ונייחים. המחשב מותאם לצרכי הלקוח והמחירים הכי טובים שניתן למצוא בשוק.

שליטה מרחוק

תקלות קטנות ניתן לפתור באמצעות תוכנת שליטה מרחוק. אני אבקש ממך להוריד תוכנה פעם אחת ותקבל ממני פתרון מרחוק בכל פעם שתיתקל בתקלה שניתנת לפתרון מיידי מרחוק.

לקוחות חוזרים

לקוחות חוזרים זוכים אצלנו ליחס מצוין. אתם כבר לקוחות שלנו ולכן תזכו למחירים מוזלים וייעוץ חינם בכל פעם שתזדקקו לעזרה.

תקנון שירות - הבית למחשב

1. "הבית למחשב" לא תהיה אחראית על החומר או המידע האגור במערכת/מחשב ו/או על אובדנו/ם מכל סיבה שהיא. וכן לא תישא בכל אחריות שהיא על נזקים ו/או הפסדים שיגרמו ללקוח בגין נזק למידע או אובדנו. על הלקוח לגבות את המיידע האגור במערכת.

2. על הלקוח לגבות את תכניו ואת המיידעים האגורים במערכת המחשב ו\או השרת לפני שמכניס את המכשיר למעבדה. היה והלקוח מבקש מהמעבדה לבצע זאת, השירות בתשלום ותינתן הצעת מחיר עבור הנ”ל, תמתין לאישור ותבוצע. כל בעיה ו\או תקלה אשר תתעורר במהלך תהליך זה איננה באחריות המעבדה.

3. גלוי וידוע כי בדיקה דורשת את פתיחת המכשיר, פירוק והרכבת אי אילו חלקים על מנת למקסם את הדיוק בתוצאות הבדיקה, מעבדת מחשבים "הבית למחשב" לא תהיה אחראית על אבדן אחריות עבור מוצרים שלא נקנו במעבדה כתוצאה מפתיחתם. כמו כן לאחר פתיחת המכשיר יתכנו נזקים נוספים וישנה אפשרות שהמכשיר לא יחזרו למצב שהוא נמצא טרם פתיחתו במידה ואין אפשרות לתקן את האמור אנו מתחייבים להציע את הפתרון החלופי הטוב ללקוח .

4. הלקוח מאשר כי המכשיר הוכנס לבדיקה במעבדה ללא ציוד חיצוני נוסף כגון: כרטיסי זיכרון או מכסה לכרטיס זיכרון, כרטיסי Sim, דיסק בכונן אופטי, שבב לעכבר או מקלדת, מתאם רשת אלחוטי, כיסוי, תיק. המעבדה לא תהיה אחראית על ציוד הנ”ל.

5. "הבית למחשב" עושה כל האפשרי כדי לאתר כל התקלות לפני קבלת אישור מלקוח לתיקון. הבדיקה מלאה למכשיר בחלק מהמקרים אפשרית רק לאחר תיקון תקלה הקיימת במכשיר. אפשרי ויתגלו עוד תקלות נוספות לאחר תיקון תקלה קיימת, אותם לא היה אפשרי לזהות טרם תיקון המכשיר. במידה ויתגלו בעיות נוספות הלקוח יקבל הצעת מחיר מעודכן לתיקון, תמתין לאישור ויתבצע התיקון

6. על הלקוח לאסוף בזמן את המכשיר אשר תוקן או נבדק. תקופת אחסון המכשיר לאחר סיום התיקון או לאחר בדיקה היא 30 יום, לאחר תקופה הזאת הבית למחשב לא תהיה אחראית על המכשיר הנ”ל

7. הלקח מאשר כי קרא והבין את תקנון הנ”ל וכי הינם מקובלים ומוסכמים עליו.

חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצים

ניסיון זמינות אמינות